Magnar Solberg-rennet (KM)

Hauka, lørdag

Gutter under 11 år, nybegynnere

Francis Lunde, Sokna – Patrik Almskås, Sokna – Ola Elias Sæter, Sokna – Odin Garli, Sokna – Daniel Storli, Budal – Jomar Gylland, Sokna – Arnt Tomas Sundli, Sokna – Ole Aleksander Storli, Budal – Niklas Therjesen, Sokna – Nils Enodd, Budal – Joar Røttum, Budal – Simen Hårstad, Sokna – Ruben Olderli, Budal.

Jenter under 11 år, nybegynnere

Sara Sundli, Sokna – Siri Beate Solbergløkk, Sokna – Ingeborg B. Kongsvik, Budal – Maren Stensås, Sokna (0-1)

Gutter over 11 år, nybegynnere

1. Hadrian M. Sletner, Trondhjems (0-0) – (09.24), 2. Espen Krigsvoll, Budal (0-0) – (10.03), 3. Kristian Andreassen, Hovin (0-0) – (10.14), 6. Vegard B. Kongsvik, Budal (1-0) – (11.33), 8. Runar Fossum, Sokna (2-0) – (12.22)

Jenter over 11 år, nybegynnere

1. Sara E. Sand, Byåsen (0-0) – (09.59), 2. Jenny Enodd, Budal (0-0) – (10.45), 4. Sara Enodd, Budal (0-0) – (11.15), 5. Marit Solem, Budal (0-0) – (11.34), 6. Thea Elise Estenstad, Leik (0-0) – (11.35), 12. Elin Tilseth, Hovin (2-2) – (15.05).

Gutter 11 år

1. Eirik Skogan, Kvam (1-0) – (09.56), 2. Joar Staverløkk, Sokna (1-0) – (10.19), 3. Adrian Fløttum, Sokna (1-1) – (11.03), 7. Jørgen Aune, Sokna (3-1) – (12.45), 9. Rune Børset, Sokna (2-4) – (13.19), 10. Andreas Ertshus, Sokna (3-3) – (13.21), 12. Erik Børset, Sokna (3-4) – (13.30), 13. Sondre Lilleøkdal, Sokna (4-3) – (16.51)

Jenter 11 år

1. Silje Bakken, Leik (1-1) – (12.09), 3. Lise Sundli, Sokna (2-4) – (14.47)

Gutter 12 år

1. Håvard Garli, Byåsen (0-1) – (09.55), 3. Gaute S. Johansen, Sokna (1-1) – (11.01), 6. Jonas Hårstad, Sokna (2-3) – (12.18)

Jenter 12 år

1. Heidi Grytdal, Sokna (2-2) – (12.24), 2. Janne Stensås, Sokna (2-1) – (12.25), 6. Line Aune, Sokna (2-1) – (13.23)

Gutter 13 år

1. Andreas Kvam, Meldal (0-0) – (13.57), 8. Erlend Gorseth, Sokna (3-2) – (17.55), 9. Ole Eskil Solbergløkk, Sokna (3-3) – (18.11), 12. Ola I. Bjerkset, Sokna (1-4) – (18.17), 13. Jo Mikkel Sæter, Sokna (3-2) – (18.33), 19. Ole Ingebrigt Hov, Sokna (5-5) – (19.59)

Jenter 13 år

1. Marte Skogan, Tynset (0-1), 4. Elisabeth Børset, Sokna (1-3) – (17.36), 10. Stine Krigsvoll, Budal (2-2) – (19.31), 15. Ingrid Røttum, Budal (4-2) – (21.44)

Gutter 14 år

1. Magne Maråk, Trondhjems (0-0) – (13.53), 4. Jørgen K. Flå, Hovin (1-2) – (15.45), 9. Kent Håvard Bjerkenås, Sokna (1-3) – (17.31), 11. Øystein By, Skaun (1-3) – (17.44)

Jenter 14 år

1. Stine Bakken, Leik (1-1) – (15.26), 2. Lina Skjerve, Sokna (1-3) – (15.41), 7. Karin H. Solum, Sokna (0-2) – (17.08), 9. Kristin H. Solum, Sokna (1-3) – (17.38)

Gutter 15 år

1. Fredrik S. Kvistad, Steinkjer (1-0) – (18.22), 7. Sindre A. H. Solum, Sokna (1-2) – (21.54), 9. Erik Rostad, Hovin (3-2) – (22.44).

Jenter 15 år

1. Randi Landrø, Skaun (2-2) – (24.18), 2. Elin Bjerkset, Sokna (1-2) – (25.02).

Gutter 16 år

1. Erik Jølle, Trondhjems (0-0) – (18.35), 6. Jens Grytdal, Sokna (0-3) – (20.01), 8. Tormod K. Solberg, Sokna (3-0) – (20.13), 15. Jon B. Jørgensen, Sokna (2-1) – (21.20), 16. Odne Estenstad, Leik (2-2) – (21.32)

Jenter 16 år

1. Aina Staverløkk, Sokna (1-0) – (21.59), 2. Karoline L. Røym, Sokna (2-1) – (23.08), 5. Anette Aas, Sokna (2-2) – (24.45), 6. Elin Midthjell, Sokna (2-4) – (25.00), 7. Astrid Andersen, Sokna (0-2) – (25.31).

Menn 17 år

1. Kim André Langørgen, Trondhjems (2-1-0-2) – (44.03), 5. Stian Fløttum, Sokna (3-2-2-2) – (49.29), 6. Jørgen Fløttum, Sokna (2-5-0-2) – (50.17), 9. Andreas Solem, Sokna (1-2-1-2) – (53.30), 10. Kjetil R. Gynnild, Sokna (3-4-4-3) – (59.31).

Kvinner 17 år

1. Ane S. Nossum, Stiklestad (1-1-1-2) – (38.49)

Menn 18 år

1. Andreas Hojem, Stiklestad (1-1-1-2) – (44.34)

Kvinner 18 år

1. Margrete Hjellen, Trondhjems (1-3-0-2) – (41.14)

Menn 19 år

1. Arve K. L. Johnsen, Byåsen (1-1-3-1) – (43.11)

Kvinner 19 år

1. Ingrid B. Jørgensen, Sokna (2-1-2-3) – (53.42)

Menn 20-21 år

1. Vegard Løkken, Sokna (2-1-0-0) – (54.57)

Kvinner 20-21 år

1. Anne Lise Aas, Sokna (0-1-0-2) – (47.01)

Trøndercup finale

Hauka, søndag

* Sprint for de yngste, jaktstart fra 13 år og opp.

Gutter under 11 år, nybegynnere

Kristoffer Økdal, Sokna – Ole Aleksander S. Storli, Budal – Francis Lunde, Sokna (2-1) – (12.41), Odin Garli, Sokna – Ola Elias Sæter, Sokna – Niklas Therjesen, Sokna – Sondre Lilleøkdal, Sokna.

Jenter under 11 år, nybegynnere

Maren Stensås, Sokna.

Gutter over 11 år, nybegynnere

1. Magnus Berdal, Orkdal (1-0) – (09.52), 2. Andreas Sølberg, Leik (1-1) – (09.55).

Jenter over 11 år, nybegynnere

1. Sara E. Sand, Byåsen (0-1) – (10.19), 4. Marit Solem, Budal (0-0) – (11.27), 7. Elin Tilseth, Hovin (2-1) – (13.59)

Gutter 11 år

1. Eirik Skogan, Kvam (0-1) – (09.20), 2. Joar Staverløkk, Sokna (1-2) – (10.25), 4. Adrian Fløttum, Sokna (0-0) – (10.36), 7. Rune Børset, Sokna (3-2) – (11.39), 7. Erik Børset, Sokna (2-4) – (11.39), 11. Andreas Ertshus, Sokna (2-3) – (12.09).

Jenter 11 år

1. Silje Bakken, Leik (3-2) – (12.17), 3. Lise Sundli, Sokna (1-3) – (12.32)

Gutter 12 år

1. Håvard Garli, Byåsen (1-0) – (09.34), 4. Gaute S. Johansen, Sokna (1-0) – (10.14).

Jenter 12 år

1. Heidi Grytdal, Sokna (0-0) – (10.03), 2. Janne Stensås, Sokna (1-1) – (11.05)

Gutter 13 år

1. Andreas Kvam, Meldal (2-3) – (12.48), 8. Erlend Gorseth, Sokna (2-2) – (15.18), 11. Ole Eskil Solbergløkk, Sokna (3-2) – (15.33), 12. Jo Mikkel Sæter, Sokna (1-1) – (15.34), 15. Ole Ingebrigt Hov, Sokna (3-2) – (16.28), 16. Ola Idar Bjerkset, Sokna (2-3) – (16.42)

Jenter 13 år

1. Marte Skogan, Tynset (1-3) – (13.46), 6. Elisabeth Børset, Sokna (3-4) – (15.23)

Gutter 14 år

1. Tommy Grøtte, Trondhjems (2-0) – (11.33), 5. Jørgen K. Flå, Hovin (2-2) – (13.15), 11. Kent H. Bjerkenås, Sokna (1-1) – (15.03), 13. Øystein By, Skaun (4-0) – (16.15)

Jenter 14 år

1. Lina Skjerve, Sokna (0-2) – (12.09), 5. Stine Bakken, Leik (0-5) – (13.45), 7. Kristin H. Solum, Sokna (2-2) – (15.09), 8. Karin H. Solum, Sokna (2-4) – (16.13)

Gutter 15 år

1. Fredrik S. Kvistad, Steinkjer (3-3) – (14.10), 5. Sindre A. H. Solum, Sokna (1-2) – (16.12), 10. Erik Rostad, Hovin (3-5) – (18.15)

Jenter 15 år

1. Elin Bjerkset, Sokna (1-3) – (18.03), 2. Randi Landrø, Skaun (5-4) – (18.04)

Jenter 16 år

1. Aina Staverløkk, Sokna (0-1) – (14.59), 3. Karoline L. Røym, Sokna (3-3) – (16.29), 5. Anette Aas, Sokna (2-2) – (17.30), 6. Elin Midthjell, Sokna (5-1) – (18.22), 8. Astrid Andersen, Sokna (2-2) – (19.44)

Gutter 16 år Jaktstart

1. Sverre Solligård, Orkdal (2-3) – (13.36), 7. Tormod K. Solberg, Sokna (1-2) – (14.22), 14. Jens Grytdal, Sokna (3-5) – (16.16), 15. Odne Estenstad, Leik (3-1) – (16.40), 18. Jon B. Jørgensen, Sokna (0-3) – (17.33)

Menn 17 år Jaktstart

1. Kim André Langørgen, Trondhjems (2-0-2-4) – (37.22), 6. Stian Fløttum, Sokna (3-3-1-3) – (41.00), 7. Jørgen Fløttum, Sokna (1-1-2-4) – (41.45), 8. Andreas Solem, Sokna (1-0-2-4) (45.45), 9. Kjetil R. Gynnild, Sokna (2-2-3-2) – (45.57)

Kvinner 17 år

1. Sunniva B. Slette, Byåsen (2-1-1-1) – (31.57)

Menn 18 år

1. Andreas Hojem, Stiklestad (0-0-0-3) – (33.35)

Kvinner 18 år

1. Margrete Hjellen, Trondhjems (0-1-1-1) – (28.13)

Menn 19 år

1. Arve K. L. Johnsen, Byåsen (1-2-1-1) – (31.55)

Kvinner 19 år

1. Ingrid B. Jørgensen, Sokna (2-2-0-1) – (38.45)

Menn 20-21 år

1. Vegard Løkken, Sokna (0-1-0-0) – (51.02)

Kvinner 20-21 år

1. Anne Lise Aas, Sokna (4-1-3-2) – (39.36)