Inntektstoppen i Melhus

NavnFødselsårInntektFormueSkatt
Tor Bolland19633.163.1873.074.5081.487.728
Ståle Emil Johansen19563.144.9712.645.5971.462.218
Roar Strand19702.813.766211.8051.296.373
Per Olav Haagensli19612.334.17901.053.371
Mildrid Opland19382.130.7535.749.887651.058
Roy V. Nordskag19591.981.9840890.677
Henrik Rødde19611.937.4775.426.502877.945
Ketil Krogstad19671.850.725692.725538.639
Glenn F. Grøtheim19591.753.5422.095.986809.921
Nils J. Munkhaugen19461.649.15415.241.699845.567
Magne A. Ranum19521.647.9640815.523
Tore Havdal19641.492.5090635.694
Knut Inge Sund19501.472.6741.617.828564.564
Tore Håbrekke19581.445.558572.900645.100
Are Gaustad19701.339.934932.992129.741

Formue i Melhus:

Rishaug-familien på topp igjen

Søskenparet Ely T. Rishaug Iversen og Bjørn Rishaug troner også i år suverent på formuetoppen i Melhus. Toyota-arvingene har en formue på nesten 70 millioner kroner hver.

Ola Flaarønning hoppet to plasser opp sammenlignet med fjorårets liste. 64-åringen har økt sin formue med over seks millioner kroner fra 2005 til 2006.

Ny på årets liste er blant annet kunstneren Jarle Farmen Øien med en formue på drøyt sju millioner kroner.

Formuetoppen

NavnFødselsårFormueInntektSkatt
Ely T. R. Iversen195369.991.7101.073.700842.642
Bjørn Rishaug195267.685.3460410.121
Ola Flaarønning194319.768.109513.710384.710
Oddvar Opland193619.511.303883.299457.882
Jan Tore Wilhelmsen195516.840.123783.178441.926
Otto Østerlie194916.707.388676.409445.929
Nils Johan Munkhaugen194615.241.6991.649.154845.567
Ola Løkbakk19488.845.168679.933326.812
John Arild Stølhaug19608.446.722753.445343.365
Laila Kristin Sjømo Samstad19647.822.842150.099128.816
Håvar Holten19717.385.380401.952217.035
Jarle Øien Farmen19347.187.580492.332196.072
Per Borge Moen19437.046.191415.791205.181
Ole Andreas Dragsten19506.711.091619.010291.702
Jørgen Ingolf Tøndel19496.608.637451.389187.118