Arne Storsand, som driver Rema-butikken på Orkanger, hadde i fjor en inntekt på 1,4 millioner kroner. Det gir eggkleivingen en 6.plass på innteksttoppen i Skaun.

Suverent på topp i år er Jon Martin Husdal fra Viggja. Han hadde i 2006 en inntekt på hele 3,1 millioner kroner.

Andreplassen på denne lista inntas av tidligere landslagstrener i håndball, og nåværende Maske-direktør, Sven Tore Jacobsen.

Og på 15.plass har restaurant-gründer Terje Kvernberg fra Buvika plassert seg.

Inntektstoppen

NavnFødselsårInntektFormueSkatt
Jon Martin Husdal19493.184.5104.114.841951.978
Sven Tore Jacobsen19531.979.5541.002.147870.219
Leif Ivar Koren19501.954.70019.749.042768.245
Per Tore Urdshals19541.930.6420848.253
Margareth Selsås19471.883.4773.828.672765.589
Arne Storsand19711.466.8041.761.551466.077
Frank Ole Melhus19541.316.618167.440371.747
Rune Volden19661.261.872968.468489.237
Gaute Stokkan19721.124.3190347.583
Dagfinn Jensen19601.116.5470498.671
Arve Røli19651.114.3841.472.039513.732
Siri Reitan Pedersen19731.016.7080301.476
Csaba Laszlo Tørø1963997.499241.759445.963
Odd Normann Aune1950950.861291.166375.689
Terje Kvernberg1960892.9840252.859

Formuetoppen

NavnFødselsårFormueInntektSkatt
Leif Ivar Koren195019.749.0421.954.700768.245
Lars Arne Hammer194414.521.720197.824217.104
Ola Olderøyås19326.818.855473.325194.101
Halgeir Bøgeberg19596.814.775202.428158.071
Erik Olav Huseby19575.675.570597.086222.233
Olav Huseby19285.247.619702.297241.521
Mons Gafseth19364.476.904137.75272.945
Karsten Hammer19444.401.394225.02596.570
Jon Martin Husdal19494.114.8413.184.510951.978
Anders Hammer19544.011.113706.942250.961
Ottar Ribe19133.890.048310.512120.488
Margareth Selsås19473.828.6721.883.477765.589
Harald Kjøren19433.775.073508.125218.171
Morten Olav Aarstad19533.619.057859.806363.494
Arnold Bakken19223.557.566361.542133.482