Ansatte i Trønderbladet

Her en oversikt over de som jobber i Trønderbladet.
Om avisa

For henvendelser som gjelder avislevering eller ditt abonnement kan du ringe 72 87 83 70 og taste 1, eller sende epost til abonnement@tronderbladet.no.

Hvis du har spørsmål om annonser kan du du ringe 72 87 83 70 og taste 2, eller sende epost til annonse@tronderbladet.no.

Redaksjonen

 

Lars Østraat

Ansvarlig redaktør

lars@tronderbladet.no

932 54 656


 

Liv Helen Vaagland

Redaksjonssjef

liv@tronderbladet.no

982 60 452


 

John Lerli

Journalist

john@tronderbladet.no

982 60 455


 

Gunn Heidi Nakrem

Journalist med ansvar for Melhus

gunnheidi@tronderbladet.no

982 60 456


 

Fredrik Borchgrevink Lange

Journalist med ansvar for sport

fredrik@tronderbladet.no

995 08 477


 

Simen Meisdal

Journalist med ansvar for Midtre Gauldal

simen@tronderbladet.no

911 00 249


Markedsavdelingen

 

Stig Mikkelsen

Markedssjef

stig@tronderbladet.no

982 60 466


 

Raymond Larsen

Medierådgiver

raymond@tronderbladet.no

982 60 465


 

May-Britt Reitbakken

Medierådgiver

maya@tronderbladet.no

951 68 681

Om avisa